Zarządzanie infrastrukturą IT. Consulting IT. Audyt IT Warszawa

Informatyczna obsługa firm

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw, takich jak np. pełna opieka (obsługa) informatyczna. Przez it warszawa outsourcing danej firmy tworzymy dla niej zewnętrzny dział informatyków. Takie rozwiązanie pozwala znacznie zredukować stałe koszty przedsiębiorstwa.

Audyt infrastruktury IT

 

By infrastruktura IT stanowiła system spełniający wymagania i oczekiwania firmy, do jej budowy, optymalizacji i wsparcia na bieżąco niezbędni stają specjaliści od konkretnego zagadnienia. To dlatego, że to co jest konieczne do funkcjonowania firmy od strony IT stało się bardzo złożonym systemem.

Backup i bezpieczeństwo

 

To nowa usługa w ofercie naszej firmy. Polega ona na przygotowaniu i przechowywaniu kopii zapasowej cyfrowych danych firmowych. Dostarczamy sprzęt i oprogramowanie do poprawnego wykonania backupu. Następnie przewozimy nośniki do bezpiecznej lokalizacji.

Nie mogłeś trafić lepiej! Nasza firma oferuje szeroki zakres usług informatycznych dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy zawsze służą pomocą i fachowym doradztwem. Oferujemy szybką i sprawną obsługę, a także atrakcyjne ceny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy w naprawie komputera, instalacji oprogramowania, czy też chcesz zabezpieczyć swoją sieć, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić! Zadzwoń lub napisz do nas już teraz, a my udzielimy Ci szczegółowych informacji i pomożemy Ci rozwiązać wszelkie informatyczne problemy. Nie zwlekaj – skorzystaj z naszej fachowej pomocy już dziś!

Oferowany przez nas audyt bezpieczeństwa zapewnia:

  • sprawdzenie poziomu zabezpieczenia firmowej sieci komputerowej,
  • znalezienie słabych punktów w systemach i urządzeniach,
  • zbadanie zgodności konfiguracji systemów z założeniami polityki bezpieczeństwa firmy (jeśli firma taka politykę posiada).

Profesjonalne administrowanie serwerem. Właściwa administracja serwera (lub serwerów, w przypadku większego zapotrzebowania) zapewnia bezpieczną i błyskawiczną komunikację w firmie. Współczesne systemy informatyczne wymagają odpowiedniej łączności, która zespoli pracę wszystkich działów Twojego przedsiębiorstwa, zapewniając integralność danych i uniemożliwiając ich przechwycenie przez nieautoryzowanych odbiorców. Z uwagi na konieczność zapewnienia odpowiedniej ochrony obsługiwanej struktury informacyjnej, fachowa administracja serwerem jest usługą odpowiedzialną, wymagającą specjalistycznej wiedzy i odpowiedniego doświadczenia. 

Zarządzanie infrastrukturą IT. Wraz z rozwojem firmy rozwija się Wasza infrastruktura, to pociąga za sobą mnogość rozwiązań, których pracę należy monitorować. Dziś już chyba nikt nie wyobraża sobie funkcjonowania bez narzędzi do monitorowania i zarządzania siecią, architekturą bezpieczeństwa, serwerami, systemami pamięci masowych, firmowymi telefonami i laptopami czy wreszcie aplikacjami. Tylko jak to zrobić, żeby zarządzanie było możliwie efektowne? Chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami.

Audyt IT (infrastruktury informatycznej) polega na zebraniu informacji o wrażliwych danych, które mogłyby doprowadzić do włamania. Zebrane dane pozwalają zabezpieczyć się przed nieuchronnymi atakami oraz podnieść wydajność poszczególnych elementów infrastruktury informatycznej – a tym samym wydajność całej firmy. To skuteczna metoda na przeciwdziałanie potencjalnym zagrożeniom związanym ze złośliwym oprogramowaniem w Internecie. W ramach audytu informatycznego można poprawić bezpieczeństwo informacji, procesów i systemów IT.

Posiadamy bogate doświadczenie, z powodzeniem współpracujemy z małymi, średnimi i dużymi firmami, jak i innymi podmiotami, także z instytucjami publicznymi, np. urzędami, jednostkami oświatowymi, placówkami medycznymi i wszystkimi klientami, którzy poszukują wsparcia w zakresie bezpieczeństwa informatycznego. Zapraszamy do kontaktu każdego, kogo interesuje profesjonalny audyt legalności oprogramowania, systemów informatycznych oraz audyt bezpieczeństwa sieci WAN/LAN, sprzętu i pozostałych zasobów IT w twojej firmie!

1. Kontakt i omówienie zapytania

 

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. Przedstawiamy ofertę

 

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. Realizujemy zlecenie

 

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!