Obsługa informatyczna IT, Usługi Informatyczne dla firm Warszawa

Informatyczna obsługa firm

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości usług informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw, takich jak np. pełna opieka (obsługa) informatyczna. Przez it warszawa outsourcing danej firmy tworzymy dla niej zewnętrzny dział informatyków. Takie rozwiązanie pozwala znacznie zredukować stałe koszty przedsiębiorstwa.

Ochrona danych osobowych RODO i IOD

 

Dostarczamy naszym klientom kompleksową usługę outsourcingu Administratora bezpieczeństwa informacji (RODO iodo) wraz z usługami informatycznymi spełniającymi wymagania ustawy. Oferujemy outsourcing IOD oraz ASI. Wykonujemy również audyty informatyczne pod kątem RODO.

Backup i bezpieczeństwo

 

To nowa usługa w ofercie naszej firmy. Polega ona na przygotowaniu i przechowywaniu kopii zapasowej cyfrowych danych firmowych. Dostarczamy sprzęt i oprogramowanie do poprawnego wykonania backupu. Następnie przewozimy nośniki do bezpiecznej lokalizacji.

Jesteśmy świadomi tego, że obecnie posiadane przez przedsiębiorstwa systemy informatyczne są kluczowe dla ich działalności. Dlatego właśnie w naszej firmie informatycznej Warszawa przywiązujemy bardzo dużą uwagę do czasu reakcji na zgłoszony problem. Tym samym gwarantujemy wszystkim naszym klientom czas reakcji dla serwerów i urządzeń krytycznych do 1 godziny, z kolei dla komputerów i laptopów do 2 godzin.

Mając na uwadze specyfikę branży, specjaliści pracujący w naszej firmie IT Warszawa w możliwie najkrótszym czasie wykonują wszelkie usługi związane z serwisem komputerów i obsługą informatyczną. Stawiamy nie tylko na czas reakcji, ale również na profesjonalne podejście, dzięki czemu mamy pewność, że każdy klient otrzymuje obsługę najwyższej jakości. W skład usług informatycznych Warszawa, które oferujemy, wchodzi ustalenie przyczyny zaistniałego problemu, konserwacja komputera, okresowe czyszczenie, usuwanie złośliwego oprogramowania oraz skutków jego działania, a także utrzymywanie komputerów w ciągłej pracy. Tym samym każde przedsiębiorstwo, które korzysta z naszej obsługi, może być pewne, że system informatyczny działa sprawnie, a wszelkie usterki są od razu rozwiązywane.

W CoderIT wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę, ponieważ wierzymy, że właśnie to pozwala nam nieustannie poprawiać wykonywane usługi, a tym spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Oferowaną przez nas firmom obsługę informatyczną Warszawa cechuje nie tylko wspomniana już jakość i szybkość reakcji. Proponujemy także optymalną cenę oraz gwarancję naprawy. Co więcej, chcąc mieć pewność dobrze wykonanej pracy, wykonujemy monitoring przeprowadzonych napraw.

Każde przedsiębiorstwo, niezależnie od swojego profilu działalności, powinno pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu sieci oraz znajdujących się w niej wszelkiego rodzaju danych. Dlatego właśnie w CoderIT, chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę informatyczną Warszawa, do swoich usług włączyliśmy również zapewnienie bezpieczeństwa sieci firmowych. Robimy to dzięki zaawansowanemu, a przy tym zintegrowanemu systemowi ochrony. Uwzględnia on kompleksową kontrolę sieci i aplikacji, w której trakcie najpierw rozpoznaje, a następnie blokuje wszystkie wykryte zagrożenia. Na tym jednak nie kończą się funkcje systemu używanego przez naszą firmę IT Warszawa. Poza wspomnianymi już działaniami, wykrywa on, po czym automatycznie usuwa błędy w kodzie HTML.

Jedną z usług informatycznych Warszawa, z którą oferujemy, jest bezpieczeństwo sieci. Zapewniamy je poprzez wykorzystanie: Firewall, System IPS, Serwer VPN, Quality of Service, Load Balancing, Skaner Sieci, Antywirus, Filtr URL, Monitoring sieci.

1. Kontakt i omówienie zapytania

 

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. Przedstawiamy ofertę

 

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. Realizujemy zlecenie

 

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!