Jesteśmy liderem usług informatycznych w Warszawie.

 

CoderIT – Jesteśmy firmą dostarczającą kompleksowe usługi informatyczne. Naszą misją jest dostarczanie NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI usług dla naszych klientów!

 

Zależy nam na tym, abyś był w pełni usatysfakcjonowany poziomem świadczonych usług. Dlatego uważnie słuchamy tego, co mówisz i przekuwamy w czyn Twoje potrzeby. Odrzucamy wszelkie schematy działania. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest inny, ma inne oczekiwania względem nas jako swojego partnera biznesowego. Dlatego też indywidualizujemy ofertę dopasowując ją do Twoich potrzeb. Proponujemy najlepsze w danej sytuacji rozwiązania informatyczne. W każdej chwili jesteśmy jednak gotowi je zmodyfikować, jeśli tylko zajdzie taka konieczność. Przyświeca nam jeden cel. Jest nim Twoje pełne zadowolenie oraz rzeczywiste rozwiązanie problemu.

Na rynku szeroko pojętych usług informatycznych działamy od wielu lat. Współpraca z różnymi kontrahentami na rynku krajowym i zagranicznym sprawia, że nieustannie uczymy się czegoś nowego. Bagaż doświadczeń informatycznych stale rośnie. A wraz z nim wzrasta także nasza zdolność do rozwiązania absolutnie każdego problemu, z jakim możesz się spotkać przy prowadzeniu biznesu w branży IT. Podążamy z duchem czasu i nie zostajemy w tyle za dynamicznie przeobrażającymi się trendami rynkowymi. Systematycznie wprowadzamy na rynek różne nowości informatyczne, z których mogą korzystać nasi klienci przy prowadzeniu własnej firmy.

Zatrudniamy specjalistów, którzy nie tylko dysponują odpowiednimi kwalifikacjami, ale także są gotowi stale poszerzać i aktualizować swoją wiedzę informatyczną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiany na rynku IT zachodzą w błyskawicznym tempie. To co dziś jest aktualne, jutro już może stać się przeżytkiem. Aby nadążyć za przeobrażeniami rozgrywającymi się niemal na naszych oczach, regularnie bierzemy udział w różnego rodzaju warsztatach i kursach doszkalających. Dążymy do tego, aby być zawsze na czasie. Nie odpowiada nam rola biernych naśladowców rynkowych trendów w branży IT.