Bezpieczeństwo sieci dla firm Warszawa

Administracja sieciowa

 

Zdecyduj się na nasze wsparcie informatyczne i szybko zapomnij o tym problemie. Nasi specjaliści wezmą na siebie odpowiedzialność m. in. za kontrolowanie pracy komputerów i innych związanych z nimi urządzeń, zarządzanie bazą użytkowników czy też zabezpieczanie sieci przed dostępem do niej nieuprawnionych podmiotów poprzez instalowanie zapór antywirusowych oraz bieżącą kontrolę ich działania.

Monitoring IT

 

Niezbędny jest profesjonalny monitoring ich funkcjonowania. Specjaliści z naszej firmy IT na bieżąco nadzorują stan techniczny sprzętu i oprogramowania komputerowego. Sprawdzają też, jak przebiega proces wdrażania oraz realizacji nowych procedur. Dzięki temu można błyskawicznie wyeliminować wszelkie błędy i niedoskonałości w funkcjonowaniu systemu.

Consulting IT

 

Niezwłocznie zwróć się do nas z prośbą o fachowe doradztwo IT. Podpowiemy Ci, jak wykorzystać nowoczesne rozwiązania informatyczne do zautomatyzowania procesów produkcyjnych oraz zarządzania poszczególnymi działami organizacyjnymi. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy i osobiście zadbamy o to, aby zostały one wdrożone szybko i z zachowaniem wszelkich niezbędnych procedur.

Jednym z wyzwań nowoczesnego IT jest odpowiednie zabezpieczenie danych firmy. Złożoność ataków oraz multi platformowe podejście do narzędzi pracy zwiększa wymogi odnośnie odpowiedniego zabezpieczenia danych oraz polityki uprawnień użytkowników.

Jako specjaliści w bezpieczeństwie IT oferujmy złożone audyty informatyczne, testy bezpieczeństwa oraz wdrożenie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo w firmie. Świadczymy także usługi w zakresie bezpieczeństwa sieci, bezpieczeństwa serwerów oraz całych Data Center. Pomożemy zbudować skuteczny system bezpieczeństwa dostosowany do każdego poziomu firmy, ułatwimy zarządzanie urządzeniami mobilnymi, znajdziemy luki w systemie oraz wdrożymy rozwiązania niezbędne do zabezpieczenia firmowych danych.

Jako doświadczona firma informatyczna posiada odpowiednią wiedzę teoretyczną i praktyczną do wykonywania- nawet bardzo złożonych- audytów informatycznych. Audyty informatyczne pomagają m.in. uporządkować infrastrukturę IT, zapewnić bezpieczeństwo danych, zwiększyć efektywność wykorzystania zasobów informatycznych czy zaplanować przyszłe wydatki na informatyzację przedsiębiorstwa.

Wykonujemy kompleksowe audyty informatyczne, ale także:

  • audyty bezpieczeństwa informatycznego
  • audyty oprogramowania i jego legalności
  • audyty sprzętu IT
  • audyty wykorzystania infrastruktury IT

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych zagadnień w dzisiejszych czasach. Przy ciągle nasilających się cyberatakach, odpowiednie podejście do bezpieczeństwa w firmie pozwoli uniknąć oraz zabezpieczyć przed nieoczekiwanym włamaniem czy kradzieżą danych. Co w skutkach może być nie tylko kosztowne, ale także doprowadzić do zablokowania firmy. Dlatego my doradzamy i proponujemy rozwiązania, które mają zapobiegać nieprzewidzianym atakom.

1. Kontakt i omówienie zapytania

 

Skontaktuj się z nami i przekaż nam czego poszukujesz. Im więcej informacji uzyskamy na tym etapie tym szybciej przedstawimy naszą ofertę.

2. Przedstawiamy ofertę

 

Po przeanalizowaniu Twoich potrzeb, przedstawimy najlepiej dopasowaną ofertę. Może zaproponujemy Tobie rozwiązania których nie brałeś jeszcze pod uwagę!

3. Realizujemy zlecenie

 

Realizujemy dla Ciebie zlecenie. Po jego zakończeniu zapytamy czy jesteś zadowolony. Na koniec poprosimy abyś nas polecił innym!